חתונות

צלם חתונות במחיר שפוי? מצאתם!

ידוע כי צלם חתונות יכול להיות עסק יקר, אבל זה לא חייב להיות!

אז זה לא משנה אם החלטתם לעשות חתונה קטנה, מספר המוזמנים מצומצם, קצת משפחה, קצת חברים. על איכות צילום לא מתפשרים, ובשביל זה אני כאן. אצלי תוכלו לקבל את רמת המקצועיות, האיכות והשירות הכי טובים שתוכלו לקבל, כאילו עשיתם אירוע ענק! כמו כן, תוכלו לקבל חבילות צילום שמתאימות לכם ולכיס שלכם.

אז מה אתם מקבלים לחתונה שלכם?

צילום סטילס ווידאו מרגע ההכנות לחתונה, הצוות שלי ואני נלווה אתכם במהלך כל היום עד סיום האירוע ונתעד כל רגע מרגש ביום הקסום שלכם. לפני שנגיע לאולם נעצור לצילומי חוץ וננצל את זמן השקיעה לתמונות מושלמות. כשנגיע לאולם נתחיל עם צילומי משפחות עד שהאורחים יגיעו. ובזמן שאתם מתכוננים לטקס החופה, האורחים שלכם יהנו מתמונות ומגנטים ללא הגבלה באיכות הכי טובה שיש.

מה מקבלים בוידאו?

לאחר האירוע, צלם הוידאו יערוך לכם את סרט החתונה (40-60 דק') וקליפ היילייטס , במידה וזמן הסרט ארוך מדי לדעתכם, תוכלו לבחור את אורך הסרט הרצוי.

איך אני בוחר תמונות לאלבום?

לאחר האירוע, התמונות יעברו סינון ועיבוד וישלחו אליכם בקישור. אתם תבחרו ותשלחו לי את מספרי התמונות שאתם רוצים שיהיו באלבום, לאחר עיצוב ועריכת האלבום, אשלח לכם את האלבום בקובץ דיגיטלי, כך תוכלו לאשר או לבקש תיקונים לפני שליחת האלבום לבית הדפוס

אז אחרי שקיבלתם את כל המידע הזה, חשוב שתדעו שאני עובד אך ורק עם ציוד מתקדם ביותר ועם צלמים ואנשי צוות מקצועיים, ומעבר לכל שירות מצויין!

אז למה אתם מחכים? התקשרו כבר עכשיו! 050-8577099

אלון אלוש | צלם חתונות

ועכשיו במבצע! צילום סטילס + וידאו + מגנטים + אלבום ענק לזוג + אלבומי הורים רק    ב- 4999 ₪ בלבד!

דילוג לתוכן