מגנטים ובלוקים לאירועים

מחפשים צלם מגנטים או בלוקים לאירוע שלכם?

צלם מגנטים ובלוקים לכל אירוע. ברית מילה, חתונות, בר מצווה, בת מצווה, חינה, אירועי חברה, ימי הולדת.

אז קיבלתם החלטה שאתם חייבים צלם מגנטים, לא יודעים את מי לבחור? תנו לי לעשות לכם קצת סדר בנושא.

כיום יש המון צלמי מגנטים בשוק ולכן צריך לדעת איך לבחור את הצלם לאירוע שלכם. אל תתפתו ישר מהמחירים שאתם רואים, תוודאו שיש ברשותכם את כל המידע. למשל, ישנן שני סוגי הדפסות, הראשונה זו הזרקת דיו והשנייה נקראת הדפסה תרמית. הדפסה תרמית נחשבת ליותר מתקדמת עקב מהירות ההדפסה שלה, הצבעים החדים בתמונות שנשארים לאורך זמן ולא דוהים, בשונה מהזרקת דיו.

אז מה תקבלו אצלי?

הדפסת המגנטים היא תרמית ומתבצעת על נייר פוטו (ניתן לבחור בין מט למבריק) אין הגבלת כמות למגנטים, בסיום האירוע תקבלו את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע וגם הגדלות עם התמונות שלכם.

במקרה של אירוע גדול, אני מגיע עם עוזר להדפסת וחיתוך המגנטים מה שנותן לי להתרכז בצילום ולא לבזבז זמן יקר, וכמובן שכמות המגנטים לא נפגעת.

הגודל הסטנדרטי של המגנטים הוא 7.5X10 בנוסף, ניתן לשלב מגנטים בסגנון פולארויד 10X10 (מגנט מרובע) כמו כן, תוכלו לבחור מה לרשום על המגנטים ואפילו להוסיף מדבקה שלכם (sticker)

בלוקים לאירועים.

אז כן, גם בלוקים לאירועים אני עושה. הבלוקים מגיעים בגדלים שונים (10X10 10X15 15X20) והתמונה מודפסת במדפסת תרמית (כמו המגנטים) ולאחר מכן מודבקת על גבי הבלוק, מה ששומר על האיכות וחדות התמונה. ניתן ואפילו רצוי לשלב מגנטים בנוסף לבלוקים, אצלי תוכלו לקבל חבילות שיתאימו לאירוע שלכם.

למה דווקא אותי?

מכיוון שאני גם צלם אירועים ולא רק צלם מגנטים ובלוקים. אני משתמש במצלמה ובציוד מאד מתקדם, לכן, אצלי תקבלו תמונות חדות ומפוקסות ובאיכות גבוהה מאד.

אז לאחר שקיבלתם את כל המידע שאתם צריכים, כל מה שנשאר זה להרים טלפון ולשריין את התאריך לאירוע שלכם.

יש לכם עוד שאלות? אל תהססו, התקשרו: 050-8577099

דילוג לתוכן