חינה

חיפשתם צלם לחינה? מצאתם!

קבלו צלם לחינה מקצועי לאירוע שלכם 

אוטוטו רגע החתונה שלכם מגיע ואתם תהפכו לבעל ואשה. אבל לפני הכל, חינה! מתנות, מתוקים, תלבושות והרבה צהלולים, בערב אחד מרגש של חגיגת האירוסין שלכם. אז איזה צלם סוגרים לחינה? רק סטילס? רק מגנטים? צריך גם וידאו? התלבטויות שאני חווה מכל משפחה שמתקשרת אלי לסגור אירוע.

אז איך מחליטים?

נתחיל מתקציב. לכל אחד יש תקציב אחר לאירוע, כמו כן, לכל צלם יש תעריף אחר לאירוע. המחירים לחינה נעים בין 600-2500 ₪ תלוי בכמות הצלמים, אלבומים וכו'.

אז מגנטים זה מספיק או צריך גם צלם סטילס?

לשאלה הזו יש כמה תשובות. נתחיל מזה שסגנון הצילום של צלם מגנטים וצלם סטילס שונה לחלוטין. אל תשכחו שמגנטים הם רק מזכרות לאורחים, אתם פשוט מקבלים את התמונות על הדרך. מכיוון שאני גם צלם סטילס, אצלי תוכלו לקבל את שני הסגנונות במחיר של צלם אחד

ומה עם וידאו? כמה זה עולה?

המחירים של וידאו נעים בין 600-1300 ₪ ויש צלמים שלוקחים אפילו 2000 ₪ לאירוע. למה? צריך לקחת בחשבון שצלם וידאו סוחב ציוד יותר כבד, ואפילו יותר ממצלמה אחת. מעבר לזה יש את זמן העריכה שזה לוקח הרבה יותר זמן מהצילום עצמו.

אם אתם אנשים שיש להם זמן וסבלנות לשבת לראות סרט שלם (כשעה) אז יש לקחת בחשבון שזמן העריכה יהיה ארוך והמחיר יהיה בהתאם.

אם אתם אנשים שמעדיפים לראות קליפ קצר באורך של שיר או שניים (5-10 דק') שמסכם את כל האירוע באופן מושלם, המחיר יהיה נמוך יותר.

המחירים משתנים בהתאם לאזור האירוע, שעות האירוע ובכמות האורחים.

אז אחרי שקיבלתם את כל המידע הזה, חשוב שתדעו שאני עובד אך ורק עם צלמים וציוד צילום מתקדם ברמה גבוהה. תמונות הסטילס עוברות עיבוד ועריכה לפני שתקבלו אותן. המגנטים הם ללא הגבלה בהדפסה תרמית (האיכות הכי טובה) ועריכת וידאו קולנועית שתסכם לכם את האירוע בצורה המושלמת.

אז למה אתם עוד מחכים? התקשרו כבר עכשיו! 050-8577099

דילוג לתוכן