חינה

חיפשתם צלם לחינה? מצאתם!

צלם לחינה מקצועי לאירוע שלכם 

אוטוטו רגע החתונה שלכם מגיע ואתם תהפכו לבעל ואשה. אבל לפני הכל, חינה! מתנות, מתוקים, תלבושות והרבה צהלולים, בערב אחד מרגש של חגיגת האירוסין שלכם. אז איזה צלם סוגרים לחינה? רק סטילס? רק מגנטים? צריך גם וידאו? 

אז איך מחליטים?

נתחיל מתקציב. לכל אחד יש תקציב אחר לאירוע, כמו כן, לכל צלם יש תעריף אחר לאירוע. המחירים לחינה נקבעים לפי הרבה משתנים, כמו כמות האורחים, מקום האירוע, מספר הצלמים וכדומה. בשיחה איתי תוכלו לקבל חבילה משתלמת לפי הצרכים שלכם.

אז מגנטים זה מספיק או צריך גם צלם סטילס?

אם תסגרו את האירוע שלכם איתי, לא תצטרכו, כי בנוסף לצלם אירועים, אני גם צלם מגנטים. אני משתמש במדפסת תרמית, שזו ההדפסה הכי טובה כיום בתחום המגנטים.

הדפסת המגנטים היא על נייר פוטו (ניתן לבחור בין מט למבריק) אין הגבלת כמות למגנטים, בסיום האירוע תקבלו את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע וגם מגנטים גדולים (20X15)

במקרה של אירוע גדול, אני מגיע עם עוזר להדפסת וחיתוך המגנטים מה שנותן לי להתרכז בצילום ולא לבזבז זמן יקר, וכמובן שכמות המגנטים לא נפגעת.

בנוסף, תוכלו למצוא צלי גם בלוקים לאירועים, הבלוקים מעץ איכותי וההדפסה מתבצעת על נייר פוטו שמודבק על הבלוק, מה ששומר על האיכות והחדות של התמונה

אתה עושה גם וידאו?

לא, אני מצלם רק תמונות סטילס. אבל דרכי תוכלו לשכור גם צלם וידאו מקצועי שיצלם לכם את האירוע מתחילתו ועד סופו באיכות HD, ולאחר מכן תקבלו סרט ערוך (כשעה) + קליפ היילייטס קצר. 

המחירים משתנים בהתאם לאזור האירוע, שעות האירוע ובכמות האורחים.

אז אחרי שקיבלתם את כל המידע הזה, חשוב שתדעו שאני עובד אך ורק עם צלמים וציוד צילום מתקדם ברמה גבוהה. תמונות הסטילס עוברות עיבוד ועריכה לפני שתקבלו אותן. המגנטים הם ללא הגבלה בהדפסה תרמית (האיכות הכי טובה) ועריכת וידאו קולנועית שתסכם לכם את האירוע בצורה המושלמת.

אז למה אתם עוד מחכים? התקשרו כבר עכשיו! 050-8577099

דילוג לתוכן