בר/בת מצווה

מחפשים צלם בר/בת מצווה? הגעתם למקום הנכון!

צלם בר/בת מצווה מקצועי לאירוע שלכם

לא יודעים איזה צלם לקחת? מתלבטים אם צריך וידאו? אלו בהחלט התלבטויות שכיחות בכל משפחה שחוגגת אירוע בר/בת מצווה.

אז איך מחליטים?

נתחיל מתקציב. לכל אחד יש תקציב אחר לאירוע, כמו כן, לכל צלם יש תעריף אחר לאירוע. המחירים לבר/בת מצווה נקבעים לפי הרבה משתנים, כמו כמות האורחים, מקום האירוע, מספר הצלמים וכדומה. בשיחה איתי תוכלו לקבל חבילה משתלמת לפי הצרכים שלכם.

האם צריך צלם מגנטים בנוסף לסטילס?

אם תסגרו את האירוע שלכם איתי, לא תצטרכו, כי בנוסף לצלם אירועים, אני גם צלם מגנטים. אני משתמש במדפסת תרמית, שזו ההדפסה הכי טובה כיום בתחום המגנטים.

הדפסת המגנטים היא על נייר פוטו (ניתן לבחור בין מט למבריק) אין הגבלת כמות למגנטים, בסיום האירוע תקבלו את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע וגם מגנטים גדולים (20X15)

במקרה של אירוע גדול, אני מגיע עם עוזר להדפסת וחיתוך המגנטים מה שנותן לי להתרכז בצילום ולא לבזבז זמן יקר, וכמובן שכמות המגנטים לא נפגעת.

בנוסף, תוכלו למצוא צלי גם בלוקים לאירועים, הבלוקים מעץ איכותי וההדפסה מתבצעת על נייר פוטו שמודבק על הבלוק, מה ששומר על האיכות והחדות של התמונה

אתה עושה גם וידאו?

לא, אני מצלם רק תמונות סטילס. אבל דרכי תוכלו לשכור גם צלם וידאו מקצועי שיצלם לכם את האירוע מתחילתו ועד סופו, ולאחר מכן תקבלו סרט ערוך (כשעה) + קליפ היילייטס קצר.

המחירים משתנים בהתאם לאזור האירוע, שעות האירוע ובכמות האנשים.

ניתן לשלב גם בוק בר/בת מצווה הכולל אלבום מעוצב ולכן הכי טוב להתקשר ולקבל הצעת מחיר ממש שווה.

אז אחרי שקיבלתם את כל המידע הזה, חשוב שתדעו שאני עובד אך ורק עם צלמים וציוד צילום מתקדם וברמה גבוהה. תמונות הסטילס עוברות עיבוד ועריכה לפני שתקבלו אותן. המגנטים הם ללא הגבלה בהדפסה תרמית (האיכות הכי טובה) ועריכת וידאו קולנועית שתסכם לכם את האירוע בצורה המושלמת.

אז למה אתם עוד מחכים? התקשרו כבר עכשיו!

050-8577099

דילוג לתוכן