ברית/ה
מחפשים צלם לברית מילה? מצאתם!

צלם מקצועי לברית שלכם, כולל מגנטים בהדפסה תרמית ללא הגבלה 

קיימות המון התלבטויות כשסוגרים צלם לאירוע. איזה צלם סוגרים לברית? רק סטילס? רק מגנטים? צריך גם וידאו?

אז איך מחליטים?

נתחיל מתקציב. לכל אחד יש תקציב אחר לאירוע, כמו כן, לכל צלם יש תעריף אחר לאירוע. המחירים לברית נעים בין 700-2500 ₪ תלוי בכמות הצלמים, אלבומים וכו'.

האם צריך צלם מגנטים בנוסף לסטילס?

אם תסגרו את האירוע שלכם איתי, לא תצטרכו, כי בנוסף לצלם אירועים, אני גם צלם מגנטים. אני משתמש במדפסת תרמית, שזו ההדפסה הכי טובה כיום בתחום המגנטים.

הדפסת המגנטים היא על נייר פוטו (ניתן לבחור בין מט למבריק) אין הגבלת כמות למגנטים, בסיום האירוע תקבלו את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע וגם מגנטים גדולים (20X15)

במקרה של אירוע גדול, אני מגיע עם עוזר להדפסת וחיתוך המגנטים מה שנותן לי להתרכז בצילום ולא לבזבז זמן יקר, וכמובן שכמות המגנטים לא נפגעת.

אתה עושה גם וידאו?

לא, אני מצלם רק תמונות סטילס. אבל דרכי תוכלו לשכור גם צלם וידאו מקצועי שיצלם לכם את האירוע מתחילתו ועד סופו, ולאחר מכן תקבלו סרט ערוך (כשעה) + קליפ היילייטס קצר.

המחירים משתנים בהתאם לאזור האירוע, שעות האירוע ובכמות האנשים.

אז אחרי שקיבלתם את כל המידע הזה, חשוב שתדעו שאני עובד אך ורק עם צלמים וציוד צילום מתקדם וברמה גבוהה. תמונות הסטילס עוברות עיבוד ועריכה לפני שתקבלו אותן. המגנטים הם ללא הגבלה בהדפסה תרמית (האיכות הכי טובה) ועריכת וידאו קולנועית שתסכם לכם את האירוע בצורה המושלמת!

אז למה אתם עוד מחכים? התקשרו כבר עכשיו! 050-8577099

דילוג לתוכן